Przeczytaj opinie właścicieli, dyrektorów i rodziców

Przede wszystkim szybki i uproszczony kontakt z rodzicami. Wysyłam jedną wiadomość i wiem, że trafi ona do każdego zarejestrowanego rodzica. Taka forma komunikacji sprawdziła się także podczas wiosennego nauczania zdalnego. Jako dyrektor miałam nadzór nad tym, jakie informacje i zadania zostały przekazane rodzicom.
Alina Kaźmierczak Dyrektor w Przedszkolu Amica Kids
Jako dyrektor przedszkola z czystym sumieniem mogę polecić aplikacje Kidsup. Aplikacja jest doskonałą formą kontaktu między przedszkolem, nauczycielami i rodzicami. Służy nam do przekazywania informacji na bieżąco, informowania o wysokości opłat za przedszkole. Bardzo fajną formą jest Tablica na której możemy umieszczać zdjęcia z życia przedszkola, dodawać informacje od wychowawców każdej grupy.
Justyna Piątkowska Dyrektor Prywatnego Przedszkola Eko-Raj
Dzięki tej aplikacji bardzo poprawiła się komunikacja z rodzicami. Nasza komunikacja przyspieszyła. Dla nas kidsup również działa jako system komunikacji ze wszystkimi pracownikami przedszkola. Myślę, że w trudnym obecnie czasie, gdybyśmy musieli prowadzić naukę zdalną, ta aplikacja znacznie ułatwiłaby pracę nauczycielkom.
Wanda Tchoryk Dyrketor Przedszkola Publicznego nr 4 w Bielawie
Aplikacja kidsup zastąpiła nam zeszyty informacji. Jest prosta i szybka. Rodzice na bieżąco otrzymują wiadomości od wychowawców i ważne komunikaty z placówki.
Monika Borkowska wicedyrektor w ZSP w Bytyniu
kidsup bardzo szybko połączył nas z rodzicami, którzy mają ograniczony dostęp do placówki. Od teraz każdy ma placówkę pod ręką i zagląda kiedy chce.
Renata Kijek Dyrektor w Przedszkolu Publicznym Bajeczka Nr 1
Z czystym sumieniem polecam aplikacje kidsup. Zdecydowanie był to dobry wybór! Ułatwiła ona kontakt miedzy dyrektorem, nauczycielami a rodzicami co w obecnej sytuacji jest bardzo ważne. Dodatkowo plusem jest łatwość z jaka wystawia się faktury. System sam wszystko wylicza i powiadamia rodzica o pojawieniu się nowej płatności.
Natalia Wiśniewska - Językowo-Sportowe Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Mali Giganci"

Cokolwiek robisz,
możesz to zrobić w kidsup